Skip to content
Hadoken To GoGAMINGLEGENDS

Backpack

Hadoken To Go

Vandaag niet in de Item Shop

Laatst gezien: 21 okt 2026

€2.48 500 V-Bucks

Bekijk de shop van vandaag

Cadeauprijs bij terugkeer: ongeveer €2.48

Type
Backpack
Zeldzaamheid
Gaming Legends Series · Gaming Legends Series
Set
Gaming Legends Series
Item Shop-prijs
500 V-Bucks
Cadeauprijs bij terugkeer
€2.48

Item Shop-geschiedenis

Eerst gezien
11 okt 2026
Laatst gezien
21 okt 2026
Shopdagen
11

Gaming Legends Series Backpack · 500 V-Bucks in the item shop

Vragen over Hadoken To Go

Is Hadoken To Go vandaag in de Fortnite Item Shop?
Nee. Hadoken To Go is vandaag niet in de Item Shop. We zagen het voor het laatst op 21 okt 2026. De shop verandert elke dag om 00:00 UTC.
Wanneer komt Hadoken To Go terug in de Item Shop?
Epic kondigt terugkeren niet aan. Hadoken To Go was tot nu toe 11 dagen in de shop, het laatst op 21 okt 2026. Deze pagina en de shop van vandaag op onze site worden elk uur bijgewerkt.
Wat kost Hadoken To Go als cadeau?
€2.48 voor 500 V-Bucks, tegen €4.95 per 1.000 V-Bucks. Je betaalt alleen dit item, geen V-Bucks-pakket.
Hoe werkt het cadeau?
Vul je Epic-gebruikersnaam in, nooit je wachtwoord. Accepteer ons vriendschapsverzoek in Fortnite; Epic staat cadeaus 48 uur na de vriendschap toe, daarna sturen we het automatisch.

Meer uit Gaming Legends Series in de shop van vandaag

Niet verbonden met Epic Games. Prijzen volgen de dagelijkse Item Shop.