Skip to content
Let Me Hold YouCOMMON

Jam Track

Let Me Hold You

Tänään kaupassa

Viimeksi nähty: 23.10.2026

€2.48 500 V-Bucksia

Tyyppi
Jam Track
Harvinaisuus
Common
Kaupan hinta
500 V-Bucksia
Lahjahinta
€2.48

Kaupan historia

Ensin nähty
8.10.2026
Viimeksi nähty
23.10.2026
Kauppapäiviä
16

Jam Track · 500 V-Bucks in the item shop

Kysymyksiä esineestä Let Me Hold You

Onko Let Me Hold You tänään Fortniten kaupassa?
Kyllä. Let Me Hold You on tänään kaupassa hintaan 500 V-Bucksia, ja saat sen täältä lahjana hintaan €2.48.
Milloin Let Me Hold You palaa kauppaan?
Epic ei ilmoita paluista. Let Me Hold You on ollut kaupassa tähän mennessä 16 päivänä, viimeksi 23.10.2026. Tämä sivu ja päivän kauppa sivustollamme päivittyvät tunneittain.
Mitä Let Me Hold You maksaa lahjana?
€2.48 500 V-Bucksista, hinnalla €4.95 per 1 000 V-Bucksia. Maksat vain tästä esineestä, et V-Bucks-paketista.
Miten lahja toimii?
Anna Epic-käyttäjänimesi, ei koskaan salasanaa. Hyväksy kaveripyyntömme Fortnitessa; Epic sallii lahjat 48 tuntia kaveruuden jälkeen, sitten lähetämme sen automaattisesti.

Lisää: Jam Track tämän päivän kaupassa

Ei yhteyttä Epic Gamesiin. Hinnat seuraavat päivittäistä kauppaa.