Skip to content
Welcome HomeCOMMON

Jam Track

Welcome Home

Ei tänään kaupassa

Viimeksi nähty: 22.10.2026

€2.48 500 V-Bucksia

Katso tämän päivän kauppa

Lahjahinta palatessa: noin €2.48

Tyyppi
Jam Track
Harvinaisuus
Common
Kaupan hinta
500 V-Bucksia
Lahjahinta palatessa
€2.48

Kaupan historia

Ensin nähty
16.10.2026
Viimeksi nähty
22.10.2026
Kauppapäiviä
7

Jam Track · 500 V-Bucks in the item shop

Kysymyksiä esineestä Welcome Home

Onko Welcome Home tänään Fortniten kaupassa?
Ei. Welcome Home ei ole tänään kaupassa. Näimme sen viimeksi 22.10.2026. Kauppa vaihtuu joka päivä klo 00:00 UTC.
Milloin Welcome Home palaa kauppaan?
Epic ei ilmoita paluista. Welcome Home on ollut kaupassa tähän mennessä 7 päivänä, viimeksi 22.10.2026. Tämä sivu ja päivän kauppa sivustollamme päivittyvät tunneittain.
Mitä Welcome Home maksaa lahjana?
€2.48 500 V-Bucksista, hinnalla €4.95 per 1 000 V-Bucksia. Maksat vain tästä esineestä, et V-Bucks-paketista.
Miten lahja toimii?
Anna Epic-käyttäjänimesi, ei koskaan salasanaa. Hyväksy kaveripyyntömme Fortnitessa; Epic sallii lahjat 48 tuntia kaveruuden jälkeen, sitten lähetämme sen automaattisesti.

Lisää: Jam Track tämän päivän kaupassa

Ei yhteyttä Epic Gamesiin. Hinnat seuraavat päivittäistä kauppaa.