Skip to content
Grammarly Pro
Tekoälypäivitykset

Grammarly Pro

Grammarly Pro 1 vuodeksi.

  • Grammarly Pro
  • 1 vuosi
  • Oma Grammarly-tilisi
Valitse vaihtoehto
Kortti / Apple Pay / Google Pay€34.99
Krypto -5%€33.24
1
  • Turvallinen, salattu kassa
  • Tilauksen reaaliaikainen seuranta
  • Tukichat jokaisessa tilauksessa

Kassalla kysyttävät tiedot

  • Grammarly-tilin sähköposti
  • Grammarly-salasana (salattu)

Tietoa tuotteesta

Vuoden Grammarly Pro -tilaus, jonka tiimimme ostaa omalle Grammarly-tilillesi. Grammarly auttaa kirjoittamaan selkeästi ja antaa ehdotuksia kielioppiin, sävyyn ja tyyliin.

Mitä saat

  • Grammarly Pro 1 vuodeksi tilillesi.
  • Edistyneet ehdotukset kieliopin ja oikeinkirjoituksen lisäksi, kuten selkeys, sävy ja kokonaisten lauseiden uudelleenkirjoitus.
  • Tekoälyavusteinen kirjoittaminen generatiivisilla tekoälykehotteilla Grammarly-palvelun kuukausirajojen puitteissa.
  • Plagioinnin tunnistus.

Ominaisuudet ja rajat määrittää Grammarly, ja ne voivat muuttua.

Näin aktivointi toimii

  1. Valitse vuoden Grammarly Pro -vaihtoehto ja viimeistele osto.
  2. Syötä kassalla Grammarly-kirjautumistietosi (salasana salataan).
  3. Tiimimme kirjautuu tilillesi ja ostaa tilauksen sille. Kyse ei ole lunastuslinkistä.
  4. Jos Grammarly pyytää vahvistusta, anna koodi, kun tiimimme kysyy sitä sivuston live-chatissa tai Discord-palvelussa.
  5. Tiimimme vahvistaa, kun tilauksesi on valmis.

Kysyttävää aktivoinnista tai tilin vaatimuksista ennen ostoa? Ota yhteyttä tukitiimiimme.

Kysymyksiä tuotteesta Grammarly Pro

Miten Grammarly Pro toimitetaan?
Tiimimme aktivoi sen tilille, jota jo käytät. Seuraat jokaista vaihetta tilaussivullasi ja saat sähköpostin, kun se on valmis.
Tarvitsetteko salasanani?
Kyllä, tämä päivitys tehdään tilisi sisällä, joten kassalla kysytään kirjautumistietosi. Ne tallennetaan salattuina, niitä käytetään vain toimitukseen ja ne poistetaan tilauksen valmistuttua.
Kauanko se kestää?
Useimmat tilaukset valmistuvat tunneissa. Tilaussivusi näyttää tilan reaaliajassa, ja tukichat on yhden klikkauksen päässä.
Miten maksan?
Kortilla tai kryptolla kassalla. Hinnat euroina ja näkyvissä etukäteen.

Asiakasarvostelut

Ei vielä arvosteluja. Vahvistetut ostajat voivat jättää arvostelun tilaussivultaan.

Näytä kaikki: Tekoälypäivitykset
Google AI Pro & Ultra-logo
2 vaihtoehtoa

Google AI Pro & Ultra

Google AI Pro 5 Tt:n tallennustilalla 18 kuukaudeksi tai Google AI Ultra 20 Tt:n tallennustilalla ja YouTube Premiumilla.

Alkaen€29.99€44.99-33 %